JAK POMÁHAT

Pomáhejte s námi zlepšit život útulkům. Svým příspěvkem přispějete na veterinární náklady, které mnohdy sahají až do statisícových částek, naplníte misky pro opuštěné pejsky či přispějete na činnost našeho spolku a další nezbytně nutné úkony.

FINANČNÍ POMOC

Podpořte činnost našeho spolku zasláním příspěvku na náš transparentní účet či prostřednictvím sbírkových kasiček.

 

VIRTUÁLNÍ BĚHY

Přidejte se k nám, zúčastněte se našich virtuálních běhů a pomáhejte s námi pomáhat útulkům a spolkům, které se starají o opuštěná a týraná zvířata. Výtěžek z běhů bude použit převážně na pokrytí nákladných veterinárních ošetření. Naše virtuální běhy nejsou o počtu kilometrů. Nezáleží nám na tom, jestli poběžíte nebo se vydáte na procházku. Od nás dostanete za vaši účast samozřejmě originální dřevěnou medaili.

Pro všechny pejskaře máme navíc připravenou virtuální voříškiádu. Akci, díky které si užijete hromadu zábavy s vašim chlupáčem, společně strávíte čas, naučíte se něco nového a pomůžete útulkáčům.

NÁKUPEM V ESHOPU

Nákupem v našem eshopu podpoříte útulkáče a navíc pořídíte sobě, svým příbuzným, kamarádům nebo třeba kolegům některý z našich originálních dárků. Ať už se rozhodnete pro klíčenku, plecháček nebo třeba blok, určitě tím uděláte radost a navíc pomůžete dobré věci.

Mysleli jsme také na vaše čtyřnohé mazlíčky a připravili pro ně pár věcí, které by je mohli potěšit, navíc ty, které máme sami ozkoušené a používáme je. Samozřejmostí jsou také ručně vyráběné motýlky, obojky, vodítka a další…

Pomáhat nám můžete také svými nákupy v dalších desítkách e-shopů. Stačí využít pomocníka od GIVT.