JAK POMÁHAT

Pomáhejte s námi dělat útulkáčům o chlup lepší život.​

Budeme rádi za jakoukoliv formu Vaší pomoci, protože bez ní bychom svou práci nezvládli. Děkujeme že pomáháte!

FINANČNÍ POMOC

I málo může pomáhat. Každá koruna nám pomáhá dělat útulkáčům o chlup lepší život. Jen díky vašim darům můžeme pravidelně pomáhat organizacím, které pečují o opuštěná a týraná zvířata.

 

NÁKUP PŘES GIVT

NÁKUP V ESHOPU

Plechovky, trička, mikiny, ale i věci, které váš chlupáč prostě musí mít 🙂 To vše seženete v našem eshopu, kde svým nákupem podpoříte útulkáče.​ Svým nákupem podpoříte útulkáče a navíc pořídíte sobě, svým příbuzným, kamarádům nebo třeba kolegům některý z našich originálních dárků. 
Mysleli jsme také na vaše čtyřnohé mazlíčky a připravili pro ně pár věcí, které by je mohli potěšit, navíc ty, které máme sami ozkoušené a používáme je. 

VIRTUÁLNÍ BĚH

Přidejte se k nám, zúčastněte se našich virtuálních běhů a pomáhejte s námi pomáhat útulkům a spolkům, které se starají o opuštěná a týraná zvířata. Výtěžek z běhů bude použit převážně na pokrytí nákladných veterinárních ošetření. Naše virtuální běhy nejsou o počtu kilometrů. Nezáleží nám na tom, jestli poběžíte nebo se vydáte na procházku. Od nás dostanete za vaši účast samozřejmě originální dřevěnou medaili.

Pro všechny pejskaře máme navíc připravenou virtuální voříškiádu. Akci, díky které si užijete hromadu zábavy s vašim chlupáčem, společně strávíte čas, naučíte se něco nového a pomůžete útulkáčům.